Nissan Juke Hybrid 2023 Gebruikershandleiding

12.1. Inhoudsmaten en aanbevolen vloeistoffen/smeermiddelen

De volgende waarden geven de verschillende inhoudsmaten bij benadering weer. De werkelijke inhoudsmaten kunnen hier iets van afwijken. Volg voor het opnieuw vullen de procedures uit hoofdstuk “8. Onderhoud en doe-het-zelf” om de juiste vulhoeveelheden te bepalen.

Vloeistoftype

Inhoud (bij benadering)

Aanbevolen vloeistoffen/smeermiddelen

Metrische

meeteenheid

Engelse

meeteenheid

Amerikaanse maateenheid

Brandstof

46 L

10-1/8 gal.

12–1/8 gal.

Motorolie*

Afvoeren en opnieuw vullen

*: Zie voor meer informatie

.
  • Originele “NISSAN Motor Oil Synthetic Technology 5W-30 C3” wordt aanbevolen.

  • Als de hierboven aangegeven motorolie niet beschikbaar is, gebruik dan een gelijkwaardig product met de volgende classificatie en viscositeit: ACEA C3 SAE 5W-30.

HR16DE

Met vervanging oliefilter

4,8 L

4-1/4 qt

5-1/16 qt

Zonder vervanging oliefilter

3,6 L

3-3/16 qt

3–3/4

Motorkoelvloeistof

(Inclusief inhoud reservoirtank)

  • Gebruik originele koelvloeistof “NISSAN Genuine Engine Coolant L255N” of een kwalitatief gelijkwaardig product om eventuele aluminiumcorrosie in het koelsysteem van de motor door het gebruik van niet-originele motorkoelvloeistof te voorkomen. Houd er rekening mee dat reparaties van defecten in het motorkoelsysteem die zijn veroorzaakt door gebruik van niet-originele koelvloeistof mogelijk niet worden gedekt door de garantie, ook al treden deze defecten op tijdens de geldige garantietermijn. Neem contact op met een NISSAN-dealer of een erkend garagebedrijf voor nadere informatie over het type en de hoeveelheid koelvloeistof.

  • Als verdunning van de nieuwe koelvloeistof noodzakelijk is om de juiste concentratie te krijgen, gebruik dan daarvoor uitsluitend gedemineraliseerd of gedestilleerd water.

HR16DE

Modellen hybride versnellingsbakken

6,9 L

6 qt

7 1/4 qt

Expansievat

1,0 L

7/8 qt

1 1/8 qt

Inverterkoelsysteem

(Inclusief inhoud reservoirtank)

5,5 L

4-3/4 qt

5-3/4 qt

Expansievat

0,7 L

5/8 qt

3/4 qt

Vloeistof hybride versnellingsbak

2,0 L

1-3/4 qt

2-1/8 qt

  • Originele “NISSAN hybride versnellingsbakolie”

  • Gebruik alleen originele NISSAN hybride versnellingsbakolie. Het gebruik van andere versnellingsbakolie dan originele NISSAN hybride versnellingsbakolie zal de hybride versnellingsbak beschadigen. Dergelijke schade wordt niet gedekt door de garantie.

  • Neem contact op met een NISSAN-dealer of erkend garagebedrijf voor informatie of onderhoud.

Remvloeistof

Vul bij tot het juiste vloeistofniveau volgens de instructies in hoofdstuk “8. Onderhoud en doe-het-zelf”.

  • Originele NISSAN-remvloeistof of gelijkwaardig DOT 4

Universeel vet

  • NLGI Nr. 2 (op lithiumzeepbasis)

Koelmiddel voor airconditioningsysteem

500 ±25 g

  • HFO1234yf (R1234yf)

Smeermiddelen airconditioningsysteem

110 cc

  • ND-OIL 11

Hoofdonderwerp: