Nissan Qashqai e-POWER 2023 Gebruikershandleiding

8.29.2. Het parkeersensorsysteem (sonar) inschakelen/uitschakelen

image
  • (1)Bedieningen op het stuurwiel (linkerzijde)
  • (2)Voertuiginformatiedisplay

Het systeem wordt automatisch geactiveerd wanneer de startknop op ON wordt gezet en het schakelsysteem in de R-stand (achteruit) staat.

imageOpmerking:

Wanneer het schakelsysteem in de R-stand (achteruit) staat en het [Parkeerassistentie] scherm op het voertuiginformatiedisplay wordt weergegeven, kan het parkeersensorsysteem (sonar) tijdelijk worden uitgeschakeld door op de <OK>-schakelaar op het stuurwiel te drukken.

Het systeem blijft uitgeschakeld totdat het schakelsysteem in N (vrij) of P (parkeren) wordt gezet of de rijsnelheid meer is dan 12 km/h (7,5 MPH).

Voer de volgende stappen uit om de werking van het parkeersensorsysteem (sonar) in te stellen:

  1. Druk op de image image knop totdat [MENU] op het voertuiginformatiedisplay wordt weergegeven en druk dan op de bladerknop. Gebruik de bladerknop om [Rij-assistentie] te selecteren. Druk dan op de bladerknop.

  2. Selecteer [Parkeerassistentie] en druk op de bladerknop.

  3. Gebruik de bladerknop om in het menu te navigeren en selecteer of wijzig een item:

    • [Achter]

      • Zet het parkeersensorsysteem (sonar) AAN/UIT

    • [Afstand]

      • Wijzigt de detectieafstand van het parkeersensorsysteem (sonar) in [Ver], [Gemidd.] of [Dichtbij]

    • [Volume]

      • Wijzigt het volume van de toon in [Hoog], [Gem.] of [Laag]

Hoofdonderwerp: