Nissan X-Trail e-POWER 2023 Gebruikershandleiding

5.5.5.8. Voertuiginstellingen

Via de voertuiginstellingen kan de gebruiker de instellingen voor de volgende menu´s wijzigen.

  • [Autom. Achterklep] (indien aanwezig)

  • [Verlichting]

  • [Draai indicator]

  • [Vergrendeling]

  • [Ruitenwissers]

  • [Alarmsysteem] (indien aanwezig)

  • [Rijpositie] (indien aanwezig)

  • [Achterdeur alarm] (indien aanwezig)

  • [Buitenspiegels]

De voertuiginstellingen kunnen worden gewijzigd met de bladerknop (1).

[Autom. Achterklep] (indien aanwezig)

Hiermee kan de gebruiker de elektrisch bediende achterklep AAN of UIT zetten.

[Verlichting]

Het menu [Verlichting] biedt de volgende opties:

  • [Welkomstverlichting]

    De welkomstverlichting kan worden ingesteld op AAN of UIT. Gebruik de bladerknop (1) om deze functie AAN of UIT te zetten.

  • [Autom interieurlamp]

    De interieurverlichting kan worden ingesteld op AAN of UIT. Gebruik de bladerknop (1) om deze functie AAN of UIT te zetten.

  • [Stemmingsverlichting] (indien aanwezig)

    De helderheid van de stemmingsverlichting kan worden aangepast. Gebruik de bladerknop (1) om de helderheid te selecteren.

[Draai indicator] (indien aanwezig)

De inhaalfunctie "3 keer knipperen" kan worden ingesteld op AAN of UIT. Selecteer [3 keer knipperen] in het menu [Draai indicator]. Gebruik de bladerknop (1) om deze functie AAN of UIT te zetten.

Het menu [Vergrendeling] biedt de volgende opties:

  • [I-key vergr.] (indien aanwezig)

    Wanneer dit item is ingeschakeld, worden de vergrendel- of capacitieve ontgrendelsensors (op de voorportierhandgrepen) en de verzoekschakelaar geactiveerd. Gebruik de bladerknop (1) om deze functie in of uit te schakelen.

  • [Anti-hijack inst.]

    Wanneer dit item is ingeschakeld, wordt alleen het bijbehorende portier ontgrendeld wanneer de capacitieve ontgrendelsensor op de portierhandgreep of de verzoekschakelaar (indien aanwezig) wordt gebruikt. Alle portieren kunnen worden ontgrendeld als de vergrendelsensor binnen 5 seconden na het gebruik van de capacitieve ontgrendelsensor wordt aangeraakt, of als de verzoekschakelaar binnen 5 seconden na het indrukken nogmaals wordt ingedrukt. Wanneer dit item is uitgeschakeld, worden alle portieren ontgrendeld wanneer de capacitieve ontgrendelsensor of de verzoekschakelaar eenmaal wordt gebruikt. Gebruik de bladerknop (1) om deze functie in of uit te schakelen.

[Ruitenwissers]

Het menu [Ruitenwissers] biedt de volgende opties:

  • [Snelheidsafhankelijk]

    De functie “Snelheidsafhankelijk” kan worden in- of uitgeschakeld. Gebruik de bladerknop (1) om deze functie AAN of UIT te zetten.

  • [Regensensor]

    De functie “Regensensor” kan worden in- of uitgeschakeld. Gebruik de bladerknop (1) om deze functie AAN of UIT te zetten.

  • [Achterwiskoppeling]

    De wisserfunctie “Achterwiskoppeling” kan worden ingesteld op AAN of UIT. Gebruik de bladerknop (1) om deze functie AAN of UIT te zetten.

[Alarmsysteem] (indien aanwezig)

Het menu [Alarmsysteem] biedt de volgende opties:

  • [Altijd AAN]

    Wanneer dit item geselecteerd is, zullen de ultrasone sensoren en kantelsensoren (indien aanwezig) geactiveerd worden elke keer dat het alarm wordt ingesteld.

  • [Vraag bij uitstappen]

    Wanneer dit item geselecteerd is, geeft het alarmsysteem de keuze om de ultrasone sensoren en kantelsensoren (indien aanwezig) uit te schakelen nadat de startknop in de "OFF"-stand is gezet.

  • [1X deactiveren]

    Wanneer dit item geselecteerd is, zullen de ultrasone sensoren en kantelsensoren (indien aanwezig) uitgeschakeld zijn tot de eerstvolgende keer dat het alarmsysteem wordt ontwapend.

[Rijpositie] (indien aanwezig)

[Achterdeur alarm] (indien aanwezig)

Hiermee kan de gebruiker een van onderstaande items selecteren.

  • [Claxon en waarschuw.]

  • [Alleen waarschuwing]

  • [UIT]

[Buitenspiegels]

Hiermee kan de gebruiker een van onderstaande items selecteren.

  • [Autom. inklap. uit]

  • [Uitklap. bij contact aan]

  • [Uitklap. bij ontgr.]

Hoofdonderwerp: