Nissan Juke Hybrid 2024 Gebruikershandleiding
5.16.1. Elektrische ruitbediening
De schakelaars voor de elektrische raambediening bevinden zich op de portierpanelen en werken alleen wanneer de contactschakelaar staat in de ON stand.

Controleer eerst of alle inzittenden hun handen e.d. binnen boord hebben voordat u de elektrische raambediening gebruikt.
Om het risico op ernstig of dodelijk letsel door het onbedoeld bedienen van de auto en/of de bijbehorende systemen te voorkomen, mag u kinderen, hulpbehoevende volwassenen of huisdieren niet zonder toezicht in uw auto achterlaten. Bovendien kan de temperatuur in een afgesloten auto op een warme dag zo snel oplopen dat er een aanzienlijk risico bestaat op ernstig of dodelijk letsel aan mensen en huisdieren.
We raden u aan alle inzittenden van de auto te vertellen hoe ze de elektrische ramen op veilige wijze dienen te gebruiken, met nadruk op de veiligheid en het toezicht op kinderen.
De elektrische ramen werken wanneer de contactschakelaar staat in de ON Stand of voor ongeveer 45 seconden nadat de contactschakelaar is gezet in de UIT stand. Als het bestuurders- of voorpassagiersportier tijdens dit interval van 45 seconden wordt geopend, zal de elektrische raambediening niet meer werken.
U opent een raam door de raambedieningsschakelaar naar beneden te drukken.
U sluit een raam door de raambedieningsschakelaar omhoog te trekken.