Nissan Juke Hybrid 2024 Gebruikershandleiding

8.11.1.2. Starten van het voertuig

image

Start het hybride systeem in de stand P (Parkeren) of N (Vrij) met ingetrapt rempedaal. Het hybride systeem start niet in een andere stand van de versnellingspook.

Als u probeert het hybride systeem te starten met de versnellingspook in de stand N (Vrij) zonder het rempedaal in te drukken, start het hybride systeem niet en er wordt een bericht [Naar parkeren schakelen] weergegeven in het voertuiginformatiedisplay.

  1. Druk na het starten van het hybride systeem het rempedaal volledig in alvorens de schakelhendel van de P-stand (parkeren) in de R-stand (achteruit) of D-stand (rijden) te zetten.

  2. Houd het rempedaal ingetrapt en druk de knop op de schakelhendel in om in een rijstand te schakelen.

  3. Geef de parkeerrem vrij en haal uw voet van het rempedaal af, rijd vervolgens langzaam weg door het gaspedaal in te trappen. Als u het gaspedaal niet intrapt zal de auto langzaam in beweging komen.

De hybride versnellingsbak is ontworpen zodat het rempedaal MOET Worden ingedrukt voordat er geschakeld kan worden van de P-stand (parkeren) naar een rijpositie wanneer de contactschakelaar wordt omgedraaid naar de stand ON.

Hoofdonderwerp: